Emile Zola

Francouzský spisovatel, představitel Naturalismu. Vycházel z Balsaca, Darwinovy teorie, Filosofa H. Taina. Zemřel na otravu svítiplynem.

Tvorba
Raugan-Makartové – románový cyklus, o biologické a společenské historii.
Zabiják - Nana zahlédne svou matku při milostných hrátkách s Lanticerem, Nana se stává zkaženým dítětem, které v životě špatně dopadne. Tím zabijákem je vlastně alkohol.
Nana - Pokračování Zabijáka; Nana je zprvu venuše, kurtizána, po čase se jí ale začne rozkládat tělo kvůli prostituci, kterou provozuje, a umírá.
Germinal = jarní měsíc (symbolizace naděje). Hlavně sociální prvky. O hornících a strašných podmínkách, ve kterých pracují a žijí.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.

Novinky

  • Připravili jsme nový web o nejvýznamnějších spisovatelích v období realismu.

Spolupracujeme